Üdvözöljük iskolánk weboldalán

DÖK nap 2021

 

2021. május 28-án tartottuk iskolánkban a DÖK napot. Ez a nap azért is volt különleges, mert az idei tanévben kevés lehetőségünk adódott a tanórán kívüli foglalkozásokra.

 

A teljes délelőttöt átölelő programok lebonyolításában a Diákönkormányzat tagjai is részt vettek. Lelkesen készültek a feladatok irányítására, ahol az alsó és felső tagozatos tanulók párhuzamosan vettek részt.

 

A tornacsarnokban előbb az alsó tagozatos diákok mérhették össze ügyességüket a közismert Exatlon műsor alapján kialakított pályákon. Eközben a felső tagozatosok az iskola épületében négy állomáson nyolc feladatban próbálhatták ki tudásukat, mint pl. magvak külön válogatása, puzzle, ping-ponglabda dobása pohárba, tésztafűzés, ügyességi pálya.

 

A tízóraira kapott sajtos tejfölös lángosok után a két tagozat helyszínt cserélt.

 

A délelőtt gyorsan elszállt, a diákok és tanáraik is jó élményekkel térhettek haza.

 

GALÉRIA