Tanévzáró ünnepély iskolánkban
Iskolánkban ünnepélyes keretek között búcsúztattuk a 2025/2026-os tanévet. A tanévzáró ünnepségen a 3. osztály tanulói kedves és színvonalas műsorral készültek, amely méltó lezárása volt az elmúlt hónapok közös munkájának.
Az ünnepséget színesebbé tette az alsó és felső tagozatos énekkar fellépése is, akik szép előadásukkal emelték az esemény hangulatát.
A rendezvényen elismerésben részesültek azok a tanulók is, akik egész éves kitartó munkájukkal kiemelkedő tanulmányi eredményt értek el. A kiváló és jeles tanulók dicséretet és jutalmat vehettek át.
Gratulálunk minden díjazottnak, és köszönjük valamennyi pedagógusnak, diáknak és szülőnek az egész éves munkát, támogatást és együttműködést!
Kellemes, élményekben gazdag és pihentető nyári szünetet kívánunk minden tanulónknak és családjuknak!