Ünnepélyes keretek között búcsúztattuk iskolánk végzős, 8. osztályos tanulóit.
A ballagás mindig különleges pillanat az iskola életében: egyszerre szól az elmúlt évek emlékeiről, a közösen átélt élményekről és az előttük álló új lehetőségekről. Büszkék vagyunk diákjainkra, akik az általános iskolai éveik során számos sikert értek el, fejlődtek, és értékes tagjai voltak közösségünknek.
Köszönjük a közösen eltöltött éveket, és szívből kívánunk minden végzős tanulónknak sok sikert, kitartást, boldogságot és eredményes tanulmányokat életük következő szakaszában!
Szeretettel búcsúzunk tőletek, és reméljük, hogy mindig jó szívvel gondoltok majd vissza iskolánkra.