Meghitt és emlékezetes hangulatban került megrendezésre iskolánkban a 8. osztály bankettje.
Az est egyik legszebb pillanata a szerenád volt, amelynek során a végzős diákok dalokkal és kedves gondolatokkal köszönték meg tanáraiknak az elmúlt évek támogatását, törődését és munkáját. A bankett alkalmat adott arra is, hogy közösen felidézzük az együtt töltött évek emlékeit, és elbúcsúzzunk végzős tanulóinktól.
Sok sikert, kitartást és szép élményeket kívánunk nyolcadikosainknak életük következő szakaszához!