Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Bankett

Meghitt és emlékezetes hangulatban került megrendezésre iskolánkban a 8. osztály bankettje.

Az est egyik legszebb pillanata a szerenád volt, amelynek során a végzős diákok dalokkal és kedves gondolatokkal köszönték meg tanáraiknak az elmúlt évek támogatását, törődését és munkáját. A bankett alkalmat adott arra is, hogy közösen felidézzük az együtt töltött évek emlékeit, és elbúcsúzzunk végzős tanulóinktól.

Sok sikert, kitartást és szép élményeket kívánunk nyolcadikosainknak életük következő szakaszához!

GALÉRIA