Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Nyári tábor 2021A 2020/2021 -es tanév lehetőséget adott arra, hogy tábort szervezhessünk, így diákjaink számára kétszer egy hetes napközis tábort szervezünk a Farkas Gyula Baptista Általános Iskolában. 

1. hét 2021. június 28  -  2021. július 02

2. hét 2021. július 05  -  2021. július 09

Délelőttönként kiscsoportos foglalkozásokat, délutánonként közös programokat tartunk a táborban résztvevőknek. A teljesség igénye nélkül: Disco, habparty, kézműves foglalkozások, ügyességi vetélkedők, táncház, Exatlon, stb.

1. hét

Képek a táborról

Képek a táborról strand

Képek a táborról EXATLON

Képek a táborról Habparty

2. hét

Képek a táborról hétfő

Képek a táborról kedd

Képek a táborról strand

Képek a táborról csütörtök

Képek a táborról EXATLON, Disco
GALÉRIA