Múlt hét csütörtökön került sor iskolánkban a hagyományos 8. osztályos bolondballagásra.
A végzős diákok kreatív és vidám jelmezekbe öltözve búcsúztak el az iskola mindennapjaitól. A ballagók végigjárták az osztályokat, ahol sok mosolyt és jókedvet csempésztek a tanórákba, majd a falu utcáin is végigvonultak, hogy egy kis vidámságot vigyenek a település lakóinak is.
Köszönjük a nyolcadikosoknak ezt a jó hangulatú, emlékezetes délelőttöt, és sok sikert kívánunk nekik a további tanulmányaikhoz!