Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Mobilitási hét- kerékpáros nap szeptember 22.

Az idei mobilitási hét rendezvényeit a művelődési házzal összefogásban szerveztük meg. Így még több érdekes programon vehettek részt tanulóink. Jónéhány esetben lelkes szülők is csatlakoztak a versenyekhez, játékokhoz.

Az autómentes hét programkavalkádjának zárásaként szeptember 22-én, szombaton szerveztük meg a Kerékpáros ügyességi napot.

Sajnos az időjárás változékonysága miatt a kültéri programok nagy része áttelepült az iskolai tornacsarnokba. Tanulóink nagy örömére a mezei futóversenyt azonban sikerült a szokásos helyszínen megtartani, a tantermekben és az aulában KRESZ totóval és közlekedési tábla felismerő feladatokkal vártuk az érdeklődőket.

A tornacsarnokban ügyességi, logikai és kitartást igénylő kihívásban vehettek részt kicsik és nagyok, szülők és gyerekek. Átmászhattak akadályokon, különböző testhelyzetekből célozhattak, gyakorolhatták a csomókötést és oldást, megismerkedtek az „Amőba” játékkal is, sőt, bátorságpróbát is tehettek.

Tartalmas délelőttöt töltöttünk együtt, köszönjük a szülőknek és a gyerekeknek a jókedvű, aktív részvételt!

 

GALÉRIA