Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Az Állatok világnapja 2018

2018. október 4-én, szokásainkhoz híven Kisállat-bemutatót tartottunk iskolánkban. Az állat-szépségversenyen kívül Hangyainváziót szerveztünk a galérián, ahol a 8. osztályosok vezérletével állatokhoz kapcsolódó játékos, éneklős, okoskodó, logikai feladatokat oldhattak meg diákjaink.

A „Legérdekesebb állat” és a „Legaranyosabb rágcsáló” kategóriákban három nyertest is hirdettünk, kis gazdáikat ízletes csemegékkel díjaztuk.

Hangyainvázió programunkat hatalmas érdeklődés fogadta. Az alsó és felső tagozatosok is nagy lendülettel gyűjtögették a helyes feladatmegoldásért járó pecséteket. Ennek köszönhető, hogy a másnap reggeli eredményhirdetésen mintegy 50 diákunk kaphatott jutalmat aktivitásáért és tudásáért.

Köszönjük a 8. osztályosok türelmes és kitartó munkáját!

Jövőre újra várunk benneteket, otthoni kedvenceitekkel együtt!

 

 

GALÉRIA