Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Álláshirdetés 2024 pedagógus

A Farkas Gyula Baptista Általános Iskola és Óvoda

 

Magyar, angol, biológia, kémia, fizika, matematika, digitális kultúra szakos tanárt illetve

bármely műveltségi területtel tanítót keres 2024 augusztus 21. kezdéssel tanári illetve tanítói állás betöltésére.

 

A pályázatokat: farkas.gyula@baptistaoktatas.hu címre várjuk.

 

Iskolánk, a Farkas Gyula Baptista Általános Iskola és Óvoda a Mezőföld szívében megbúvó, Fejér megye székhelyétől Székesfehérvártól 25 km-re, Dunaújvárostól 30 km-re, a fővárostól Budapesttől 60 km-re lévő Sárosd település iskolája. Intézményünktől 20 km-re található a Velencei tó, 55 km-re a Magyarország tengere a Balaton. Modern épületünk, jó infrastruktúránk, rohamosan fejlődő településünk, családias hangulatú kis létszámú Iskolánk várja leendő pedagógusait. Szükség esetén lakhatást, szolgálati lakást tudunk biztosítani.

 

A bértábla szerinti fizetésen felül, havonta cafeteria juttatást biztosítunk, a minőségi munkát félévente jutalmazzuk. Fenntartónk a Baptista Szeretetszolgálat maximálisan támogatja a pedagógusokat, szakmai fejlődésüket, munkakörülményeiket, biztosítja a nevelés-oktatás feltételeit. 

 

GALÉRIA