Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Álláshirdetés 2022 pedagógus

A Farkas Gyula Baptista Általános Iskola és Óvoda felvételt hirdet: biológia, kémia, földrajz, testnevelés, informatika szakos tanári állás betöltésére.

 

Szükség esetén szolgálati lakást biztosítunk.

A pályázatokat: farkas.gyula@baptistaoktatas.hu címre várjuk.

 

Iskolánk, a Farkas Gyula Baptista Általános Iskola és Óvoda a Mezőföld szívében megbúvó, Fejér megye székhelyétől Székesfehérvártól 25 km-re, Dunaújvárostól 30 km-re, a fővárostól Budapesttől 60 km-re lévő Sárosd település iskolája. Intézményünktől 20 km-re található a Velencei tó, 55 km-re a Magyarország tengere a Balaton. Modern épületünk, jó infrastruktúránk, rohamosan fejlődő településünk, családias hangulatú kis létszámú Iskolánk várja leendő pedagógusait. Szükség esetén lakhatást, szolgálati lakást tudunk biztosítani.

 

A közalkalmazotti bértábla szerinti fizetésen felül, havonta cafeteria juttatást biztosítunk, a minőségi munkát félévente jutalmazzuk. Fenntartónk a Baptista Szeretetszolgálat maximálisan támogatja a pedagógusokat, szakmai fejlődésüket, munkakörülményeiket, biztosítja a nevelés-oktatás feltételeit. 

GALÉRIA